Iekārtu ilgtermiņa īre

SIA “Miega slimību centrs” piedāvā CPAP un APAP iekārtu pilna servisa īri. Šo pakalpojumu sniedzam kopš 2016. gada februāra. Pakalpojums kļuva aktuāls ar šī gada janvāri, kad stājās spēkā jaunie MK noteikumi kuros minēts, ka cilvēki ar vidēji smagu vai smagu miega apnojas formu var pretendēt uz valsts līdzfinansējumu CPAP vai APAP iekārtām, 80% apmērā. Ņemot vērā, ka tā ir medicīnas iekārta mēs piedāvājam pilna servisa īri, kas sevī iekļauj terapijas efektivitātes izvērtēšanu vienmēr, kad pacientam tas ir vajadzīgs, iekārtas regulēšana pēc nepieciešamības, filtru maiņu un visu pārējo, kas ir saistīts ar CPAP vai APAP iekārtu un tās lietošanu. Īrei tiek izmantotas Devilbiss Blue iekārtas, kas uz šo brīdi ir vismodernākās un pateicoties SmartCode sistēmai ir ļoti vienkārši saņemt no pacientiem datus un tos apstrādāt. CPAP un APAP iekārtas lietošanas rezultāts ir ļoti atkarīgs no trim galvenajiem faktoriem:

  • pacienta vēlēšanās lietot iekārtu un justies labāk;
  • pareizo terapiju parametru izvēles, kā arī to pielāgošanas;
  • pareizās maskas izvēle, kā arī pareizas tās lietošana un kopšana, kas var ļoti ietekmēt lietošanas efektivitāti un kvalitāti.

Mēdz būt situācija, ka pēc dažu mēnešu lietošanas pacients vairs nejūt uzlabojumus, kādi ir bijuši uzsākot terapiju. Šajā brīdi mums to ir svarīgi zināt, lai varam atkal pielāgot iekārtu.