Privātuma politika

Interneta mājas lapas www.miegacentrs.lv īpašnieks un uzturētājs ir SIA “Miega slimību centrs”, vienotais reģistrācijas numurs: 40003796166


Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus?


Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt Jums atrast un saņemt ārstniecības pakalpojumus, kurš vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Kā interneta mājas lapas lietotājs, Jūs varat aizpildīt anketu, lai noteiktu miega apnojas risku kā arī atstāt savu atsaksmi par SIA “Miega slimību centru”. Aizpildot anketu Jūs varat ievadīt savu savu tālruņa numuru un mēs Jums īsziņas veidā varam rekomendēt peirakstīties pie ārsta, ja miega apnojas risks ir augsts. Ja nevēlaties atstāt telefona numuru varat ierakstit jebkuru ciparu kombināciju un aizpildīt testu. Ierakstot atsauksmi mums ir nepieciešami Jūsu dati, lai nepieciešamības vai jautājumu gadijumā varētu ar Jums sazināties. Tālruņa numuri un epasts var tikt izmantoti, lai izsūtītu informāciju ar jaunumiem. Ja vēlēsieties atteikties  no jaunumiem varēsiet no tiem atteikties jebkurā brīdī.  

 

Atteikšanās


Saņemot e-pastu vai īsziņu no SIA “Miega slimību centrs” par jaunumiem Jūs vienmēr varat atbildēt ar lūgumu izdzēst Jūsu kontaktus no datu bāzes un tas tiks izdarīts.

 
Sīkdatnes


Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo mājaslapas izmantošanu, sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par Jums.


Datu integritāte un drošība


SIA “Miega slimību centrs” veiks saprātīgus pasākumus , lai saglabātu personas datu pareizību, precizitāti un   vienotu veselumu mūsu datubāzēs, kā arī nodrošinās datubāžu drošību. Jūsu personas datus mēs uzglabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams to mērķu, kuriem tie tika iegūti izpildīšanai vai arī, lai izpildītu normatīva regulējuma prasības, ziņot par pārkāpumiem un sniegt informāciju. Mūsu serveri un datubāzes atbilst medicīnas nozares standarta drošības  prasībām. Darbinieki, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir apmācīti ar tiem darboties atbilstoši un saskaņā ar mūsu personas datu apstrādes iekšējo normatīvo regulējumu. Mēs centīsimies novērst, lai netiktu radīti nekādi datu zudumi, noplūde, ļaunprātīga to izmantošana, nesankcionēta atklāšana, izmaiņas datos vai iznīcināšana.


Piekļuve datiem un to labojumi


Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem caur mūsu vietni, jūs to varat darīt, sazinoties ar mums (info@miegacentrs.lv) vai   mūsu iestādes vadītāju (artis.svaza@miegacentrs.lv). Lūdzu, sniedziet mums pietiekami daudz informācijas, lai mēs varētu atpazīt Jūs un mēs atbildēsim uz Jūsu lūgumiem ātri un tieši. Lūgumi izlabot vai izdzēst personas datus tiek izskatīti atbilstoši normatīvajam regulējumam un ziņošanas prasībām vai dokumentu saglabāšanai, kas tiek prasīta no SIA “Miega slimību centrs” kā medicīnas iestādes.


Hipersaites uz citām vietnēm 


www.miegacentrs.lv satur hipersaites uz tīmekļa vietnēm, ko neuztur SIA “Miega slimību centrs”. Šīs hipersaites ir paredzētas tikai jūsu zināšanai un ērtībām un neietver trešo pušu tīmekļa vietnes darbības vai jebkuras saistības ar to uzturētājiem apstiprinājumu. SIA “Miega slimību centrs” nepārvalda šīs tīmekļa vietnes un nav atbildīga par to personas datu apstrādes politiku. Mēs iesakām iepazīties ar privātuma politiku, kas publicēta jebkurā vietnē, pirms konkrētās vietnes izmantošanas vai savu personas datu sniegšanas.


Jautājumi par personas datu aizsardzību


Ja jums rodas jautājumi par personas datu aizsardzību vai interese par to, kā SIA “Miega slimību centrs” apstrādā Jūsu personas datus, lūdzu, informējiet par to mūs elektroniski uz e-pasta adresi:  info@miegacentrs.lv vai mūsu iestādes vadītājam uz e-pasta adresi: artis.svaza@miegacentrs.lv